Chełm: Osiedle Rejowiecka zaniedbane?

  • 26.07.2019, 19:51 (aktualizacja 26.07.2019, 21:24)
  • AN
Chełm: Osiedle Rejowiecka zaniedbane?
Dariusz Grabczuk, radny miejski złożył aż trzy interpelacje do władz miasta. Wszystkie dotyczą osiedla Rejowiecka.

Pierwszy z wniosków radnego dotyczy uporządkowania terenu znajdującego się między posesjami przy ul. Ceramicznej 5a i 5b.

- Teren jest zaniedbany. Według mieszkańców należy do miasta. Składowane są na nim różne odpady - tłumaczy radny. - Wskazane byłoby jego uporządkowanie i umieszczenie tablicy informacyjnej o zakazie wyrzucania odpadów.

Radny martwi się też o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców ulicy ul. Ceramicznej. Chodzi o budowę zakładu produkcji mas bitumicznych. Kolejna interpelacja dotyczy Glinianek.

- Czy władze miasta planują w najbliższym czasie rozpoczęcie modernizacji kąpieliska z wykorzystaniem środków zewnętrznych? - pyta. - Ponieważ jest to jedyne kąpielisko na terenie miasta, warto je zagospodarować we właściwy sposób.

Interpelacje Grabczuka złożone zostały do przewodniczącego rady Longina Bożeńskiego 16 lipca. Odpowiedzi można się więc spodziewać na przełomie lipca i sierpnia.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszanka
Mieszanka 27.07.2019, 13:09
Tylko po co? Dla meneli? Wiadomo ze Ceramiczna to chelmskie "slumsy". Ale milo ze chociaz p. Grabczuk sie troche martwi...

Pozostałe