Chełm: Targi Staroci z dobrą frekwencją [VIDEO]

  • 21.07.2019, 10:01 (aktualizacja 21.07.2019, 11:39)
  • MP
Chełm: Targi Staroci z dobrą frekwencją [VIDEO]
Trzecia niedziela miesiąca to znak, że na placu przy Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich odbywają się reaktywowane po wielu latach Targi Staroci. II odsłona spotkań przygotowanych przez władze szkoły, Chełmski Klub Kolekcjonerów oraz władze Chełma, cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem niż ta inauguracyjna miesiąc temu.

Antyki, militaria, obrazy, sztućce, ordery, naczynia, monety, biżuteria i wiele, wiele innych wyjątkowych przedmiotów. To wszystko po raz kolejny można było zobaczyć i kupić podczas Targów Staroci:

- Nasze piękne miasto ma bogatą tradycję, a przede wszystkim ciekawą historię i związane z nią pamiątki - podkreśla Robert Kosyl z Chełmskiego Klubu Kolekcjonerów. - Spotkanie te są okazją, aby poznać lokalnych kolekcjonerów, dać im możliwość wymiany doświadczeń i kontaktów. Pojawić może się każdy, zarówno posiadający swoje ciekawe zbiory, jak i osoby zainteresowane historią, poszukujące ciekawych znalezisk.

Wydarzenie jest organizowane cyklicznie w trzecią niedzielę każdego miesiąca w godzinach 8 - 14. Oprócz kupna ciekawych przedmiotów, możemy przynieść także własne skarby i poprosić ekspertów o ich wycenę. Organizatorzy mają nadzieję, że kolejne spotkania przyciągną miłośników pamiątek również z dalszych części Polski.

Obejrzyjcie galerię zdjęć z II spotkania w ramach Targów Staroci:

MP

Zdjęcia (23)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Felek
Felek 21.07.2019, 16:12
Świetna sprawa, chociaż większość ludzi przychodzi chyba tylko popatrzeć. Idą kupić antyki i biorą drobne XD Jeśli coś ma rzeczywiście wartość, to musi swoje kosztować

Pozostałe