Chełm: Nasza policjantka znów najlepsza | Super Tydzień

• 01.07.2019, 08:59 (aktualizacja 02.07.2019, 07:43)
  • MP
Mł. asp. Iwona Panas z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna wśród kobiet w jednej z najtrudniejszych dyscyplin sportowych.

W miniony weekend zajęła I miejsce w II Mistrzostwach Polski Policji w Triathlonie o Puchar Komendanta Głównego Policji, które odbyły się w Suszu w województwie warmińsko - mazurskim.

1900 metrów pływania, 90 kilometrów jazdy na rowerze i 21,1 km biegania, czyli dystans 1/2 Iron Mana, nie były straszne mł. asp. Iwonie Panas z KMP w Chełmie. Zajmując I miejsce wśród kobiet, powtórzyła swój wynik z początku czerwca, kiedy to zdobyła Mistrzostwo Polski Policji w Triathlonie Mietków na o połowę krótszym dystansie. W Suszu, nieformalnej stolicy polskiego triathlony, pokonała tym samym blisko 300 zawodników.

Świetny wynik w tych mistrzostwach Polski pozwolił jej na zajęcie IV miejsca w kat. open kobiet oraz II miejsca w kat. kobiety 35 - 39 lat w klasyfikacji generalnej.