Podziękował policjantom, że go odcięli | Super Tydzień

  • 27.05.2019, 09:49
  • (apm)
Podziękował policjantom, że go odcięli | Super Tydzień
Swe samobójcze plany zdradził żonie. Ona zawiadomiła policjantów. W porę go odnaleźli. Wisiał na sznurze w pobliskim lesie. Jeszcze oddychał. Teraz dziękuje za to, że uratowali mu życie.

W czwartek desperat przyszedł do komisariatu w Rejowcu, by podziękować mundurowym za ocalenie. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy nie doszło do tragedii.

Niepokojące informacje o zamiarach zdesperowanego człowieka przekazała 16 kwietnia dyżurnemu chełmskiej komendy mieszkanka Rejowca. Zgłosiła, że jej mąż wyszedł z domu i poszedł w nieznanym kierunku. Podejrzewała, że chce popełnić samobójstwo. Już wcześniej podobno miał złe myśli...

Na interwencję natychmiast skierowani zostali policjanci z komisariatu w Rejowcu sierż. szt. Dariusz Betiuk i sierż. Albert Neczaj.

- Funkcjonariusze w pobliskim lasku zauważyli wiszącego mężczyznę, którego natychmiast odcięli – mówiła zaraz po zdarzeniu Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa KMP w Chełmie. - Sprawdzili jego funkcje życiowe i zaopiekowali się nim do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Mężczyznę udało się uratować. Został przewieziony do szpitala.

- Mężczyzna teraz osobiście chciał podziękować policjantom, za to co najważniejsze, za życie. To spotkanie było niezmiernie ważne także dla naszych kolegów. Takie sytuacje pokazują, jak ważna jest codzienna służba związana z niesieniem pomocy ludziom – dodaje Czyż.

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe