Prezydent szuka rzecznika | Super Tydzień

  • 24.05.2019, 08:21
  • AN
Prezydent szuka rzecznika | Super Tydzień
Prezydent Jakub Banaszek ogłosił nabór na stanowisko do spraw obsługi medialnej. Dokumenty można składać do 24 maja.

Wymagania wobec kandydata nie są zbyt wygórowane. Wystarczy wykształcenie wyższe oraz co najmniej rok stażu pracy w mediach lub wykształcenie średnie i 3-letni staż pracy w mediach.

Pracownik biura prasowego będzie miał w swoim zakresie obowiązków m.in. kontakty z prasą, radiem i telewizją oraz organizowanie konferencji prasowych, udzielanie odpowiedzi na krytykę, informowanie o działaniach i zamierzeniach prezydenta, powadzenie strony internetowej urzędu, oraz zapewnienie asystentury prezydentowi oraz jego zastępcom.
Obecnie w ratuszu obsługą medialną zajmuje się tylko Wioletta Bielecka, jednak nie do końca spełnia ona oczekiwania dziennikarzy, o czym niejednokrotnie sygnalizowali władzom miasta podczas konferencji prasowych. Czy w związku z tym prezydent Banaszek zdecydował o zatrudnieniu drugiej osoby do obsługi medialnej, bo chce pożegnać się z panią Bielecką?
AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe