Wybierzmy SUPER Gospodynie | Super Tydzień

  • 07.05.2019, 13:53
  • red
Wybierzmy SUPER Gospodynie | Super Tydzień
Prezentujemy kolejne wspaniałe kobiety, które zasługują na uznanie i nagrody, za to, że działają na rzecz lokalnych społeczności, wspaniale gotują, śpiewają, tańczą, uatrakcyjniają i uświetniają różne uroczystości, dzięki swoim różnorodnym talentom sprawiają, że nasze życie jest piękniejsze.

Z pomocą naszych niezawodnych Czytelników wybierzemy SUPER Gospodynie i to aż w trzech kategoriach. O zaszczytny tytuł SUPER Gospodynie można się ubiegać w trzech kategoriach: "Najwspanialsza artystka", "Najlepsza w kulinariach" i "Organizatorka i działaczka".

W tym plebiscycie nie liczy się wiek kandydatek. Nieważne, jakiego są wzrostu i w jakim rozmiarze noszą ubrania. Czekamy na kobiety wyjątkowe, a jesteśmy przekonani, że w naszym regionie jest ich naprawdę wiele. UWAGA. Nie trzeba należeć do KGW, żeby włączyć się do naszego konkursu.

Do udziału w naszym plebiscycie możecie się zgłosić same, mogą to także zrobić za Waszą zgodą inne osoby. Wszyscy, którzy Was cenią i uważają, że zasługujecie na wyróżnienie. 

Jesteście gotowe podjąć wyzwanie? Bo nasz plebiscyt to dopiero początek eliminacji. Potem będzie etap wojewódzki, a na końcu ogólnopolski!

Czekamy na Wasze zgłoszenia. Wysyłać je można za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Super Tydzień Chełmski, 22-100 Chełm, ul. Lubelska 31 lub mejlem: [email protected] W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, adres, nr telefonu kontaktowego. Do zgłoszenia dołączyć fotografię kandydatki.

Wszystkie zgłoszone kandydatki zaprezentujemy w naszej gazecie. Potem odbędzie się głosowanie.

Panie z każdej kategorii, które zgromadzą najwięcej głosów, otrzymają atrakcyjne nagrody, ale też zostaną zakwalifikowane do udziału w wojewódzkim etapie konkursu. Tam, podczas uroczystej gali jury wybierze reprezentantki województwa lubelskiego na finał ogólnopolski.

Partnerzy konkursu: (loga i nazwy) Lokalna Grupa Działania Krasnystaw Plus, starosta Powiatu Krasnostawskiego, starosta Powiatu Chełmskiego, starosta Powiatu Włodawskiego.

 

Oto nasze kandydatki. Czekamy na kolejne zgłoszenia

Najwspanialsza artystka

Barbara Krawczuk - Kamienna Góra (gm. Wierzbica)

Aleksandra Kulbicka - Pniówno (gm. Wierzbica)

Anna Krzyżanowska - Widniówka (gm. Krasnystaw)

 

Najlepsza w kulinariach

Paulina Dębicka - Olchowiec (gm. Wierzbica)

Monika Błędkowska - Gorzków

Iwona Kraszczyńska - Korolówka Osada (gm. Włodawa)

Lilla Wróblewska - Rogatka (gm. Dubienka)

 

Organizatorka i działaczka

Bożena Deniszczuk - Wólka Tarnowska(gm. Wierzbica)

Urszula Kazub - Suszno (gm. Włodawa)

red

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna
Anna 27.05.2019, 09:51
Gdziemozna wysłać badz wrzucić kupon do glosowania na Super Gospodynie?
Super Tydzień
Super Tydzień 27.05.2019, 09:55
Kupony można wysłać na adres ul. Lubelska 31, 22 - 100 Chełm, lub też wrzucić do jednej z naszych skrzynek - ich rozpiska znajduje się w naszej gazecie

Pozostałe