Czy grozi nam wojna?

  • 15.01.2019, 09:28
  • juna
Czy grozi nam wojna? www.facebook.com/PolskaZbrojna

Już w środę, 16 stycznia będzie można zapytać o to gen. Waldemara Skrzypczaka, który pojawi się w PWSZ w Chełmie. Poprowadzi tam wykład dotyczący współczesnych wyzwań i zagrożeń dla bezpieczeństwa Polski.

Generał Skrzypczak w swoich publicznych wystąpieniach często zwraca uwagę na możliwość wybuchu kolejnego konfliktu zbrojnego na skalę światową. Jest autorem książki "Jesteśmy na progu wojny". Czy tym razem także będzie można usłyszeć o takich zagrożeniach? Okaże się podczas jego wystąpienia. Po nim zaplanowano dyskusję, więc będzie okazja zadać generałowi pytania dotyczące bezpieczeństwa naszego kraju.

Organizatorem spotkania jest Katedra Nauk o Bezpieczeństwie oraz Polskie Towarzystwo Geopolityczne Oddział Chełm. Patronuje mu rektor PWSZ Arkadiusz Tofil oraz senator Józef Zając. Prelekcja odbędzie się o godz.10 w auli C 113, w budynku Instytutu Matematyki i Informatyki PWSZ przy ul. Pocztowej 54a.

Wykład ma charakter otwarty, jednak osoby zainteresowane są proszone o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa. Można to zrobić telefonicznie pod nr tel. 82 564 03 59 lub mailowo na adres: [email protected]

juna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe