Gm. Gorzków: Spłonęła ojcowizna [VIDEO]

  • 04.12.2018, 11:30 (aktualizacja 04.12.2018, 11:35)
  • GD
Pożar w Gorzkowie
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Gorzkowie-Wsi spłonął drewniany dom. Na szczęście nikt nie ucierpiał w pożarze. Właściciel tam nie mieszkał.

Pożar wybuchł w niedzielne przedpołudnie, 2 grudnia. Około godz. 10 jeden z sąsiadów zauważył kłęby dymu, które unosiły się nad domem i wysokimi świerkami, rosnącymi wokół budynku. Szybko zaalarmował straż pożarną. Mimo podjętej akcji gaśniczej, ognia nie udało się w porę ugasić. Niewiele ocalało.

Z płomieniami walczyło kilkunastu strażaków z czterech zastępów. Akcję gaśniczą utrudniały łatwopalne plewy zbożowe, leżące na poddaszu. Kryty eternitem dach spłonął doszczętnie. Znacznie uszkodzona też została jedna z drewnianych, obitych blachą ścian zewnętrznych. Strażacy wynieśli ze środka butlę z gazem, dzięki czemu nie doszło do wybuchu.

W chwili pożaru na szczęście nie było nikogo w budynku. Od mieszkańców Gorzkowa-Wsi dowiedzieliśmy się, że właściciel tego domu mieszka w Lublinie. Spłonęła jego ojcowizn.

Wstępnie ustalono, że przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej przy liczniku.

 

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe