Na maksa dla Maksa!

  • 15.11.2018, 11:32
  • AN
Na maksa dla Maksa!
W sali widowiskowej Chełmskiego Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Maksymiliana Królikowskiego. Impreza już 15 listopada. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Potrzebujących "Przytulisko" i Zespół Szkół Społecznych.

6-letni chłopiec cierpi na całościowe zaburzenia rozwojowe, m.in. autyzm oraz szereg dolegliwości fizycznych. W związku ze swoją chorobą Maksio wymaga intensywnego leczenia, specjalistycznej diety oraz rehabilitacji i terapii. Stąd pomysł o zorganizowaniu koncertu.

Podczas imprezy na scenie Chełmskiego Domu Kultury wystawiony zostanie spektakl słowno-muzyczny pod hasłem "Drogi do Niepodległości", przygotowany przez nauczycieli oraz uczniów Zespołu Szkół Społecznych w Chełmie pod kierownictwem Katarzyny Dubiel. Spektakl został przygotowany z okazji 100-lecie odzyskania niepodległości. Udział w nim biorą wszyscy uczniowie szkoły w myśl hasła: "100 osób na scenie na 100-lecie odzyskania niepodległości".

 Wejściówki w cenie 20 zł można nabyć w sekretariacie Zespołu Szkół Społecznych przy ul. Hrubieszowskiej 102 oraz na godzinę przed imprezą przy wejściu na salę widowiskową.

Środki zebrane podczas wydarzenia w całości przekazane zostaną na leczenie i rehabilitację Maksymiliana Królikowskiego. Podczas imprezy odbędzie się także zbiórka zabawek dla Maksia - chłopiec uwielbia lokomotywy, samochodziki i puzzle. Chcesz sprawić mu przyjemność? Przynieś coś na zbiórkę!

 

Wszyscy ludzie dobrej woli, którzy chcieliby wesprzeć finansowo Maksymiliana, mogą wpłacać pieniążki na rachunek bankowy:

Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Potrzebujących "PRZYTULISKO" w Chełmie,

nr 28 2030 0045 1110 0000 0277 8360 z dopiskiem "dla Maksymiliana Królikowskiego"

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe