Napisz dyktando, wygraj tablet

  • 10.11.2018, 23:32
  • MP
Napisz dyktando, wygraj tablet
Biblioteka Pedagogiczna w Chełmie zaprasza wszystkich miłośników ortografii do udziału w I Otwartym Dyktandzie Bibliotecznym "Spisz się!".

Dyktando organizowane przez Bibliotekę Pedagogiczną w Chełmie wpisuje się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

- Ten projekt to nie tylko rywalizacja w tradycyjnym dyktandzie, ale również nauka historii i refleksja nad ojczystym językiem - podkreśla Katarzyna Kalita, dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Chełmie. - Nasz konkurs jest otwarty i skierowany zarówno do uczniów wszystkich szkół z Chełma, ale również powiatu chełmskiego, krasnostawskiego i włodawskiego, a także do osób dorosłych.

Na osobę, która popełni najmniej błędów, czeka tablet. Wyniki zmagań zostaną opublikowane na stronie internetowej Biblioteki Pedagogicznej w Chełmie. Zapisy na dyktando są prowadzone do 27 listopada. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy regulamin jest dostępny na stronie internetowej  www.bpchelm.pl. Zgłoszenia można również dokonać telefonicznie lub osobiście w bibliotece przy ul. Wieniawskiego 15.

Patronat nad I Otwartym Dyktandem Bibliotecznym "Spisz się!" objęły redakcje Super Tygodnia Chełmskiego i Radia Bon Ton.

MP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe