Seans bez mlaskania i siorbania

  • 28.10.2018, 10:15
  • AN
Seans bez mlaskania i siorbania
Jeden z naszych Czytelników poskarżył się, że trudno ogląda się filmy w kinie Zorza, kiedy wokół wszyscy mlaskają i popijają colę. Proponuje, aby podzielić seanse na te z popcornem i bez. Jak tłumaczy dyrektor ChDK Małgorzata Paździor-Król, to niemożliwe, ale pracownicy kina szykują specjalną kampanię na ten temat.

- Nie mogłem w spokoju oglądać filmu, bo z każdej strony słychać było chrupanie popcornu i siorbanie coli. To strasznie przeszkadza i dekoncentruje. Rozumiem, że są ludzie, którzy przychodzą głodni, dlatego fajnie byłoby, gdyby kino wyświetlało też filmy, podczas których obowiązuje zakaz jedzenia - denerwuje się pan Dariusz.

Takie sygnały do CKF Zorza docierają również do innych kinomanów.

- Niestety, tak jest we wszystkich kinach. Nawet podczas festiwalu filmowego w Gdyni na seanse można przychodzić z jedzeniem - mówi dyrektor ChDK.

Jak tłumaczy dyrektor, w Chełmie i tak poszli o krok dalej, bo zakaz wnoszenia i spożywania jedzenia obowiązuje w sali widowiskowej Chadeku.

- Zachęcam więc do oglądania filmów w Chełmskim Domu Kultury. Niestety, w kinie Zorza nie możemy podzielić seansów na te z jedzeniem i bez  - wyjaśnia dyrektor. - Zdajemy sobie sprawę, że jest to problem, podobnie jak śmieci pozostawione na sali po seansie. Dlatego przygotowujemy się do specjalnej kampanii, która ma edukować odwiedzających kina.

Jak podkreśla Paździor-Król ta kampania nie ma nikogo obrażać, zresztą ci, którzy w kinie nie śmiecą i wiedzą, jak się zachować, na pewno nie poczują się urażeni.

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe