Chełmianin ukoronowany

  • 26.10.2018, 13:45
  • Juna
Chełmianin ukoronowany
5 maratonów i 8 półmaratonów, czyli aż 379,755 km. Marek Lik przebiegł je w ciągu roku! To daje mu aż 2 korony: maratonu i półmaratonu.

Aby uzyskać tytuł zdobywcy Korony Maratonów Polskich, trzeba w ciągu 24 miesięcy przebiec pięć maratonów: Maraton Dębno, Cracovia Maraton, Wrocław Maraton, Maraton Warszawski i Poznań Maraton. Dla Korony Polskich Półmaratonów w 12 miesięcy wystarczy zaliczyć co najmniej 5 z 11 biegów o dystansie 21,0975 km.

Panu Markowi udało się zdobyć obie te korony w ciągu ostatniego roku. Biorąc pod uwagę, że biega on od stosunkowo niedawna (jego pierwszym biegiem był Bieg Niepodległości w 2015), jest to niemały sukces. Jak go osiągnął?

- Chciałem sprawdzić, czy dam radę - mówi chełmianin.

Pozostaje tylko pozazdrościć kondycji i pasji oraz życzyć dalszych osiągnięć.

Juna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe