Mammografia za darmo

  • 18.10.2018, 06:47 (aktualizacja 18.10.2018 08:34)
  • AN
Mammografia za darmo
Wcześnie wykryty rak piersi może być skutecznie leczony. Im mniejszy guz czy zmiana, tym większe jest prawdopodobieństwo, że jest to rak o typie przedinwazyjnym. Także w przypadku, gdy zostanie wykryty rak inwazyjny, im jest on mniejszy, tym większe prawdopodobieństwo, że nie doszło jeszcze do przerzutów, a możliwości wyleczenia są większe.

Chełm

18 października na badania w mammobusie zaprasza spółka Mammo-Med. Najbliżej na badania będą miały chełmianki, ponieważ specjalnie przystosowany autobus zaparkuje w Chełmie przy ul. Sybiraków. Z oferty będzie można skorzystać w godz. od 9 do 16. Szczegółowe informacje dostępne pod nr tel. 58 325 76 00.

Krasnystaw

Tego samego dnia z innego mammobusu będą mogły skorzystać krasnostawianki. Autokar będzie do dyspozycji pacjentek w Krasnymstawie na parkingu przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Godziny wykonywania badań: 9-16.

Urszulin

19 października mammobus zawita do Urszulina w powiecie włodawskim. Te badania organizuje spółka Lux Med. Kontakt tel. 586 662 444. Mammobus stacjonować będzie przy urzędzie gminy, przy ul. Kwiatowej 35. Badania wykonywane mają być w godz. 9-16.

Wierzbica

Tego samego dnia z bezpłatnej mammografii będą mogły skorzystać mieszkanki gminy Wierzbica. Od godz. 9 do 15 mammobus parkować będzie przy budynku urzędu gminy przy ul. Włodawskiej 1. Szczegóły pod nr tel. 58 325 76 00.

Sawin

Autobus do badania piersi odwiedzi też gminę Sawin. Mammografia będzie wykonywana 22 października. Na badania zaprasza spółka Lux Med. Autobus będzie parkował w godz. 9-16 na placu targowym w Sawinie przy ul. Rynek.

Krasnystaw i Włodawa

Tego samego dnia mammobus ponownie pojawi się w Krasnymstawie na parkingu przy MOSiR-ze oraz we Włodawie przy budynku urzędu miejskiego. Obydwie akcje rozpoczynają się o godz. 9 i kończą o 16.

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe