Krasnystaw: Kwiaciarnia w ogniu

  • 9.10.2018, 09:08
  • GD
Krasnystaw: Kwiaciarnia w ogniu
Pożar wybuchł podczas remontu dachu budynku. W trakcie zgrzewania papy bitumicznej zapalił się sufit.

Do zdarzenia doszło 1 października w kwiaciarni przy ul. Okrzei. Tego dnia firma remontowa zajmowała się naprawą dachu na budynku. Pożar wybuchł około godz. 10.30. Na miejscu pojawiły się m.in. 4 wozy strażackie i pogotowie ratunkowe.

- Po przybyciu na miejsce kierujący działaniem ratowniczym stwierdził, że pali się sufit z płyt pilśniowych i paździerzowych. Przyczyną pożaru była nieostrożność jednego z pracowników podczas zgrzewaniu papy bitumicznej - informuje kpt. Kamil Bereza, rzecznik krasnostawskich strażaków.

W czasie akcji strażacy wynieśli cześć asortymentu z budynku. Wycięli też kilka otworów w dachu, aby ugasić tlące się płyty. Wstępnie straty oszacowano na kilka tysięcy złotych.

- Z ogniem próbował walczyć jeden z pracowników firmy remontowej, ale w czasie zdarzenia poparzył sobie dłonie. Strażacy opatrzyli mu rany za pomocą opatrunków hydrożelowych, a następnie przekazali go zespołowi ratownictwa medycznego - dodaje kapitan.

GD
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe