Gm. Chełm: Chodnik gotowy do koszenia

  • 14.09.2018, 12:14
  • DBEZ
Gm. Chełm: Chodnik gotowy do koszenia
Nie było chodnika, rosła trawa. Jest chodnik i dalej rośnie. - Gdzie są służby starosty? - pyta nasz Czytelnik. - A gdzie są piesi? - odbijają piłeczkę pracownicy starostwa.

Zdjęcia "zielonego" chodnika otrzymaliśmy na redakcyjny e-mail w ubiegłym tygodniu. Kilka dni wcześniej w tej okolicy, w obecności ministra Andrzeja Adamczyka, lubelski oddział GDDKiA podpisał umowę na wykonanie koncepcji programowej obwodnicy Chełma. 

- Pan starosta chwali się osiągnięciami, a tu taki wstyd, taki widok z drogi krajowej - podkreśla mieszkaniec powiatu, pytając o służby starosty, a więc pracowników wydziału infrastruktury, którzy zajmują się utrzymaniem dróg i chodników.

- Z pewnością w tym roku oczyścimy ten chodnik i wiele innych - zapewnia Ireneusz Krasowski, z-ca dyrektora wydziału infrastruktury w chełmskim starostwie.

Zdaniem pracowników starostwa, chodniki tak by nie zarastały trawą i chwastami, gdyby rzeczywiście ktoś nimi chodził. Czy więc wybudowano je tam, gdzie nie są potrzebne?

DBEZ
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 16.09.2018, 10:46
Nowosółki- Kolonia nikt chodników nie sprząta oprócz właścicieli posesji przy tych chodnikach, a na tym zdjęciu akurat jest działka rolna i nie ma kto opryskać :) pozdrawiam
Gość
Gość 15.09.2018, 20:56
Nic nowego. W Chełmie też jest wiele zarośniętych chodników i miasto wcale o nie nie dba np. na ulicy Przemysłowej chodnik zmniejszył się o połowę przez trawę a na dodatek trzeba się schylać żeby przejść pod drzewami zachodzącymi na chodnik.

Pozostałe