Po służbie zatrzymał poszukiwanego

  • 07.09.2018, 11:44
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Po służbie zatrzymał poszukiwanego
Policjant z Komisariatu Policji w Żmudzi wracając do domu po zakończonej służbie rozpoznał poszukiwanego 33-latka z gm. Żmudź. Mężczyzna miał do odbycia karę pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji. Funkcjonariusz uniemożliwił mu oddalenie się i wezwał na miejsce policyjny patrol, który przewiózł go bezpośrednio do zakładu karnego.

Policjant służby patrolowej z Komisariatu Policji w Żmudzi po raz kolejny wykazał czujność w czasie wolnym od służby. Pod koniec sierpnia, będąc na przejażdżce rowerowej, zatrzymał poszukiwanego 20-letniego mieszkańca gm. Wojsławice. Z kolei wczoraj, po zakończonej służbie w drodze powrotnej do domu, w miejscowości Wołkowiany rozpoznał poszukiwanego 33-letniego mieszkańca gm. Żmudź. Mężczyzna miał do odbycia karę pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji.

Funkcjonariusz zatrzymał poszukiwanego w pobliżu sklepu uniemożliwiając mu ucieczkę. O zdarzeniu poinformował dyżurnego chełmskiej komendy, który skierował na miejsce umundurowany patrol. Policjanci przewieźli zatrzymanego mężczyznę bezpośrednio do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

www.lubelska.policja.gov.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe