Dobra opieka dla maluchów

  • 24.08.2018, 14:34 (aktualizacja 24.08.2018, 14:42)
  • AN
Dobra opieka dla maluchów
"Użłobkowienie gmin" to temat najnowszego rankingu Wspólnoty. Miasto Chełm w swojej kategorii znalazło się na piątej pozycji.

W rankingu brane były pod uwagę dane z 2016 roku. Wskaźnik "użłobkowienia" dla Chełma wynosi 48,86. To dało naszemu miastu piąta pozycję. Konkurencyjny Zamość znalazł się dopiero na 20. miejscu, a Biała Podlaska na 26.

- Niezależnie od rankingów, chcemy zwiększać liczbę miejsc w żłobkach, co wynika z zapotrzebowania na miejsca opieki nad najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta. W tym roku przystąpiliśmy do kolejnego programu, pozyskując znaczne dofinansowanie na rozbudowę żłobka Chełmskie Niedźwiadki. To zadanie pozwoli na niemal trzykrotne zwiększenie liczby przyjęć, a dodatkowo stworzy co najmniej kilkanaście miejsc pracy. Jesteśmy na etapie wyłaniania wykonawcy inwestycji - podsumowuje prezydent Agata Fisz.


Najczęściej czytane:

Wielkie malowanie graffiti [ZOBACZ]

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe