Karatecy trenowali w Ustce

  • 22.08.2018, 10:34
  • TS
Karatecy trenowali w Ustce
Grupa zawodników z Chełmskiego Klubu Karate Kyokushin uczestniczyła w zgrupowaniu, które odbyło się nad morzem w Ustce. Podopieczni trenera Pawła Pędzińskiego szlifowali formę do nowego sezonu startowego.

- W obozie uczestniczyli reprezentanci naszego klubu, a także zawodnicy z zaprzyjaźnionego Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin. Pracowaliśmy mocno nad poprawą umiejętności technicznych, ale także nad kondycją. W trakcie zgrupowania nie zabrakło także czasu na zwiedzanie – mówi Paweł Pędziński (III Dan), szkoleniowiec Chełmskiego Klubu Karate Kyokushin.

Na zakończenie zgrupowania karatecy uczestniczyli w egzaminach na wyższe stopnie szkoleniowe kyu. Sprawdziany pomyślnie zaliczyli m.in. Przemysław Tracz, Kacper Tracz, Kamila Boś, Maja Ryżyńska i Tomasz Makara.

- 3 września wznawiamy zajęcia w Chełmie. Zapraszamy do nas dzieci od 5 roku życia, młodzież, a także osoby dorosłe. Treningi będą odbywać się w miejskiej hali sportowej – zachęca Pędziński.

Oprócz Pędzińskiego, zajęcia poprowadzą Henryk Onyszko i Wojciech Pędziński (crossFit). Grupa początkująca rozpocznie treningi 10 września.


Teraz czytane:

Nowy kierunek PWSZ [SPRAWDŹ]

TS
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe