Rekordowo na Kolorach Muzyki [FOTO]

  • 11.08.2018, 10:27 (aktualizacja 11.08.2018 10:30)
  • MP
Rekordowo na Kolorach Muzyki [FOTO]
Tegoroczna edycja festiwalu Kolory Muzyki trafiła w gusta chełmian. Koncerty, które odbyły się w trzech różnych miejscach przyciągnęły kilkunastotysięczne tłumy.

Pierwszy koncert, podczas którego zaśpiewał Andrzej "Piasek" Piaseczny, miał miejsce w parku miejskim, na Placu Łuczkowskiego wystąpiła Kasia Kowalska, natomiast przy Kinie Zorza chełmianie bawili się z Cleo i Sarsą. Jak szacują organizatorzy, na wszystkich wydarzeniach tegorocznych Kolorów Muzyki mógł paść rekord pod względem frekwencji:

- Tylko podczas koncertu Kasi Kowalskiej mogło być około 5000 osób, bo tylko jest w stanie pomieścić Plac Łuczkowskiego - szacuje Małgorzata Paździor - Król, dyrektor Chełmskiego Domu Kultury i współorganizator wydarzenia. - Podobnie jak rok temu, koncerty kosztowały miasto ok. 330 000 zł.

Miasto ma kolejne plany co do lokalizacji przyszłych Kolorów Muzyki. Wiele wskazuje na to, że - jeśli impreza będzie kontynuowana - może zostać przeniesiona do remontowanego Amfiteatru w Kumowej Dolinie.

MP

Zdjęcia (18)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe