Chełm: Gama pomaga zwierzakom

  • 18.10.2021, 10:34
  • AN
Chełm: Gama pomaga zwierzakom
Sieć sklepów Gama organizuje zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt. W naszym regionie w akcję włączyły się cztery sklepy z Chełma, jeden z Rejowca i jeden z Rudy-Huty.

Jesień i zima to szczególnie trudny okres dla bezdomnych zwierząt. Niska temperatura oraz obfite opady deszczu i śniegu stanowią poważne zagrożenie dla ich zdrowia i życia.

Czworonogi zamieszkujące schroniska czekają na osobę, która zapewni im bezpieczeństwo, ciepły kąt i odpowiednią opiekę. Lokalne schroniska można także wspomagać poprzez przekazywanie artykułów pierwszej potrzeby, które pomogą przetrwać zimę ich podopiecznym.

W związku z tym sieć sklepów Gama organizuje zbiórkę dla lokalnej fundacji wpierającej bezdomne zwierzęta w Chełmie. Akcja „Nakarm psiaka z Gamą” rozpoczyna się 18 października i potrwa do końca miesiąca.

Potrzebne są m.in. karma sucha i mokra, uprane koce i ręczniki, produkty do pielęgnacji, smycze, zabawki, miski, obroże.

Wszystkie dary można dostarczać do sklepów Gama od poniedziałku do soboty. W akcji udział biorą Gamy: przy al. Piłsudskiego 26, ul. Hrubieszowskiej 67, ul. Reja 32 i ul. Lwowskiej 85 w Chełmie oraz przy ul. Targowej 1 w Rudzie-Hucie i ul. Słonecznej 8a w Rejowcu.

Teraz czytane: Nasze firmy na największych targach spożywczych

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe