Chełm: VI Wielki Kiermasz Charytatywny

  • 17.09.2021, 10:11
  • AN
Chełm: VI Wielki Kiermasz Charytatywny
25 września Plac Łuczkowskiego tętnić będzie życiem. A wszystko to za sprawą Krystyny Łukasik ze stowarzyszenia Paczka dla Bohatera, która organizuje w Chełmie kiermasz na rzecz podopiecznych organizacji.

To będzie VI Wielki Kiermasz Charytatywny, pierwszy w Chełmie. Zapraszamy w godz. 11-15. Przygotowaliśmy dla wszystkich wiele atrakcji towarzyszących - zdradza organizatorka przedsięwzięcia. - Głównym celem wydarzenia jest sprzedaż przedmiotów, a dochód będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację kombatantów.

Wśród wielu niepowtarzalnych kiermaszowych fantów z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

- Będzie mnóstwo książek, maskotek, gadżetów. Mamy prawdziwe kryształy rodem z PRL, a także płyty winylowe i wiele innych, ciekawych rzeczy. Na najmłodszych czekać będzie m.in. stoisko z malowaniem twarzy, warsztaty garncarskie, loteria fantowa, spotkanie z Białym Misiem - wylicza Krystyna Łukasik. - Wszystkie atrakcje za symboliczną kwotę - wrzut do puszki od 2 zł.

Będzie też można upiec kiełbaskę, porozmawiać z żołnierzami oraz strażakami. W programie również wiele innych atrakcji.

Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera sprawuje opiekę nad kombatantami, spełniając różne ich potrzeby, od zakupu leków, środków higienicznych, medycznych, żywności medycznej, poprzez zabiegi rehabilitacyjne i masaże, po paczki, odwiedziny w dniu urodzin, organizowanie obchodów ważnych świąt.

Teraz czytane: Samochodowy Puchar Lata już w niedzielę (19 września)

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe