Włodawa: Poczuj Zew Natury

  • 22.07.2021, 09:48
  • AN
Włodawa: Poczuj Zew Natury Facebook Krzysztof Cugowski
Fundacja Dary Kultury i Włodawski Dom Kultury zapraszają na festiwal "Zew natury". W programie tegorocznej imprezy masa atrakcji powiązanych ze świetną zabawą i kontaktem z przyrodą.

Będą koncerty, warsztaty, programy edukacyjne, wspaniała kuchnia i co najważniejsze niezapomniane emocje i wypoczynek na łonie natury! Impreza jest dwudniowa, rozpocznie się 23 lipca o godz. 19 w amfiteatrze we Włodawie. Pierwszego dnia wystąpią:  Naturavika, Krzysztof Cugowski z zespołem mistrzów. Z kolei o godz. 21.45 w sali widowiskowej WDK posłuchamy Neoklez. Ostatni punkt programu tego dnia przewidziany jest o godz. 23.23. W ogródku letnim WDK zagra Spisek Jednego.

Koncertową sobotę rozpocznie w amfiteatrze o godz. 19 Marcelina. O godz. 20.30 wystąpi Jarecki. Z kolei o 21.45 zagra Skubas. Od godz. 23.23 czas uprzyjemniać będzie Gooral, ale to już w ogródku letnim WDK.

Do tej pory na festiwalu zagrali między innymi: Łąki Łan, Grubson, Stanisław Soyka, Domowe Melodie, Czesław Śpiewa, NeoKlez, Wanda i Banda.

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe