Synek z piekła rodem

  • 05.05.2021, 13:39
  • TWA
Synek z piekła rodem
Aż trudno sobie wyobrazić, jakie katusze przechodziło małżeństwo z gminy Urszulin. Jeszcze trudniej uwierzyć w to, że znęcał się nad nimi syn, w wychowanie którego włożyli swoje serce.

W grudniu ubiegłego roku małżeństwo zgłosiło się na policję,  informując, że w domu przechodzą gehennę. Zeznali, że syn znęca się nad nimi fizycznie i psychicznie. Podczas przesłuchania opowiedzieli o wszystkim ze szczegółami. 42-latek wszczynał awantury bez powodu i bez względu na to, czy był trzeźwy, czy pijany. Szarpał rodziców, wyzywał i przeklinał. Podczas jednej z takich awantur uderzył ojca pięścią w twarz. Niszczył wyposażenie w domu i groził rodzicom nożem. Mówił, że zabije ich, jeżeli komukolwiek o tym opowiedzą. Zwyrodniały synalek terroryzował w ten sposób rodziców od 2012 roku. Aż dziewięć lat znosili upokorzenia z jego strony, zanim zrozumieli, że tak nie powinno być i odważyli się opowiedzieć o tym stróżom prawa. W ubiegłym tygodniu prokuratura skierowała akt oskarżenia do sądu przeciw 42-latkowi. Grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

Okazuje się, że nie po raz pierwszy będzie tłumaczył się za te czyny przed wymiarem sprawiedliwości. Postępowanie przeciw niemu prokuratura prowadziła już w 2011 roku. Wtedy został poddany badaniom psychiatrycznym. Lekarz stwierdził, że mężczyzna wymaga specjalistycznego leczenia. Prokuratura umorzyła postępowanie, a 42-latek trafił do zakładu psychiatrycznego. Dobrze się tam zachowywał i poddawał leczeniu, więc na wolność wyszedł po niespełna roku. Jednak nie wyciągnął z tego wniosków i znów zaczął znęcać się nad bliskimi.

TWA

Czy planujesz szczepić się przeciwko covid-19?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe