Z MOPR-u do departamentu

  • 12.04.2021, 09:41
  • (apm)
Z MOPR-u do departamentu
Sprawdziły się nasze informacje. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Chełmie jednak będą mieli nowego szefa. Katarzyna Sokołowska została przeniesiona do Urzędu Miasta. Jest teraz dyrektorem Departamentu Obsługi Mieszkańców.

Dotychczasowa dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Chełmie została przeniesiona do UM 1 kwietnia.

- W związku z tym obowiązki dyrektora MOPR w Chełmie powierzono dotychczasowej zastępczyni, Dorocie Betce-Bartosiewicz – poinformował nas Dominik Gil z biura prezydenta Chełma.

Już kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że trwają przygotowania do tego, aby Sokołowska przejęła obowiązki dyrektora jednego z departamentów. Mówiło się, że ma to być właśnie departament obsługi mieszkańców. Nasze informacje – jak widać - się potwierdziły.

Departament ten to nowa komórka, która powstała w urzędzie na początku lutego. W jej skład wchodzą: wydział komunikacji, wydział ewidencji ludności i wydział kontaktów z mieszkańcami.

Konkurs na dyrektora MOPR prezydent ogłosił w czwartek (8 kwietnia). Zainteresowani dokumenty mogą składać do 19 kwietnia. Od przyszłego szefa miejskiej jednostki wymagane jest wykształcenie wyższe na kierunku administracja lub prawo albo nauki społeczne ewentualnie pedagogika, czy zarządzanie lub ekonomia, co najmniej 3-letni staż pracy w pomocy społecznej oraz specjalizacja z zakresu organizacji pomocy społecznej i co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym. Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej UM Chełm.

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe