Nowy rok szkolny, nowy basen

  • 12.03.2021, 10:00
  • AN
Nowy rok szkolny, nowy basen
Wszystko wskazuje na to, że od września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 znów będą mogli korzystać z pływalni znajdującej się przy placówce. Prace remontowe nabrały tempa.

Jak podaje urząd miasta, prace wyprzedzają założony harmonogram i jeśli wykonawca utrzyma obecne tempo robót, uczniowie i mieszkańcy skorzystają z przebudowanego i nowoczesnego basenu już z początkiem września. Warto dodać, że obiekt został zamknięty przed pięcioma laty. 

- Dobudowano już duży pawilon zewnętrzny, który pomieści m.in. nowe komfortowe przebieralnie i na dużej powierzchni będzie miał przeszklone elewacje. Budowlańcy zamontowali też nieckę basenu, płyty akustyczne pod stropem i część niezbędnych instalacji, m.in. wodnej i wentylacyjnej. Wkrótce rozpoczną montaż stolarki okiennej i układanie glazury - wyliczają miejscy urzędnicy.

Kompleksowa przebudowa basenu przy Ósemce to inwestycja oszacowana na ponad 8,5 mln zł, z czego 3,5 mln zł to rządowe wsparcie.

AN

Czy planujesz szczepić się przeciwko covid-19?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe