Nowy prezes MPRD

  • 03.03.2021, 10:23
  • AN
Nowy prezes MPRD
Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych ma nowego prezesa. Funkcję tę sprawuje Piotr Urbanek.

Nowy szef miejskiej spółki jest z wykształcenia prawnikiem. Jak informują urzędnicy, przez kilkanaście lat zajmował stanowiska kierownicze w administracji państwowej. Pracował w Komendzie Głównej Policji, Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej, gdzie pełnił funkcję naczelnika, a także w Morskim Oddziale Straży Granicznej i Komendzie Głównej Straży Granicznej. Z Chełmem dotychczas nie był zawodowo związany. 

Nowy prezes drogowej spółki przez kilka ostatnich lat był właścicielem kancelarii radcowskich i adwokackich. Prowadził obsługę prawną podmiotów zajmujących się robotami drogowymi i budowlanymi.

Wcześniej MPRD kierowała Katarzyna Hapońska-Gajewska, która również zarządza w mieście Przedsiębiorstwem Usług Mieszkaniowych.

AN

Czy planujesz szczepić się przeciwko covid-19?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
obserwator
obserwator 05.03.2021, 07:50
Kolejny desant do Chełma, a dla miejscowych brak pracy.

Pozostałe