Urząd miasta potrzebuje dyrektorów

  • 01.03.2021, 09:28
  • AN
Urząd miasta potrzebuje dyrektorów
W związku ze zmianą regulaminu organizacyjnego urzędu miasta, prezydent poszukuje dyrektorów dwóch nowo utworzonych departamentów. Rozmowa o wynagrodzeniu rozpoczyna się od 4 tys. zł brutto. Na jakieś kwocie się kończy?

Wakat jest m.in. na stanowisku dyrektora departamentu obsługi mieszkańców. To nowa komórka urzędu, w której skład wchodzą: wydział komunikacji, wydział ewidencji ludności i wydział kontaktów z mieszkańcami. Departament, zgodnie z regulaminem organizacyjnym urzędu, podlega pod pierwszego zastępcę prezydenta, czyli Janusza Cieszyńskiego. Do czasu rozstrzygnięcia konkursu obowiązki dyrektora departamentu pełni Monika Zaborek-Turewicz. Kandydat na stanowisko dyrektora powinien mieć wyższe wykształcenie i 5-letni staż pracy. Pracę w urzędzie miałby rozpocząć od 24 marca.

Urząd miasta szuka też chętnego, który pokieruje departamentem promocji, kultury i sportu. W wymaganiach koniecznych jest tylko wykształcenie wyższe. Dobrze byłoby jednak gdyby kandydat na szefa od promocji, kultury i sportu znał się też na zarządzaniu i organizacji. W skład nowo powstałego departamentu wchodzą: wydział promocji i marketingu oraz wydział kultury i sportu. Podlega on pod drugiego zastępcę prezydenta Dorotę Cieślik. Do rozstrzygnięcia konkursu obowiązki dyrektora pełni Aneta Szostak, wcześniej pełniąca obowiązki dyrektora promocji i kultury. Funkcję przejęła po odejściu Bartłomieja Kazimierczaka do Chełmskiego Domu Kultury.

Więcej szczegółów w Biuletynie Informacji Publicznej miasta Chełm.

AN

Czy planujesz szczepić się przeciwko covid-19?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe