Orkiestra zagrała mimo mrozu i pandemii

  • 01.02.2021, 09:36 (aktualizacja 05.02.2021, 07:26)
  • AN
Orkiestra zagrała mimo mrozu i pandemii Chełmski Klub Morsów
Licytacje, wydarzenia online i konwój pozytywnej energii z galerią Chełm - takie atrakcje na tegoroczny finał przygotował w tym roku chełmski sztab. Tylko podczas licytacji w radiu Bon Ton udało się zebrać 23 tys. 351 zł.

Podczas piątkowych licytacji na 104,9 FM do wylicytowania było m.in. złote serduszko, pióro prezydenta Chełma, które sprzedane zostało za 600 zł i piłka z autografem Marcina Gortata, która "poszła za" 1 700 zł. Tego dnia licytacje prowadziła Eliza Kudelska-Nowosad. Udało się zebrać do WOŚP-owej puszki 8 tys. 470 zł.  W sobotę Dominika Soroczyńska-Ogórek, dzięki hojności radiosłuchaczy, dołożyła do puszki 9 tys. 30 zł. Co ciekawego wydarzyło się tego dnia na antenie naszego radia? Złote serduszko nr 2 zostało wylicytowane przez pana Mariusza za 2 tys. 600 zł. Lot widokowy śmigłowcem od rektora chełmskiej PWSZ Arkadiusza Tofila kupił Serwis Samochodowy Barski Misterek Hrubieszowska 102 za 1 tys. 500 zł. Pozostałe kwoty można sprawdzić na profilu fb WOŚPchełm.

W niedzielę Jarek Chołota uzbierał wraz ze słuchaczami 5 tys. 851 zł. Najdrożej sprzedany został voucher na kurs prawa jazdy w Ośrodku Szkoleniowym Bodzio. Nabywca zapłacił za niego 1 229 zł. Anonimowy słuchacz wylicytował złote serduszko za 1 000 zł. Tatuaż w Nowej Dziarce u Darka został sprzedany za 950 zł, natomiast za 500 zł zlicytowano voucher na siedem dni diety kubełkowej. Fotel tapicerowany z limitowanej edycji firmy BH Meble Bodzio znalazł nabywcę za 829 zł.

Przez cały dzień na ulicach miasta można było spotkać wolontariuszy. W samo południe swoją podróż rozpoczął konwój pozytywnej energii dla WOŚP z galerią Chełma. O godzinie 17 rozpoczął się koncert online, który transmitował Chełmski Dom Kultury.

Jedną z atrakcji było też morsowanie na Gliniankach koło Chełma. Na to wydarzenie zapisało się ponad 200 osób. Ci, którzy chcieli wejść do wody, najpierw przebiegli dookoła Glinianek. Natomiast grupa, która uczestniczyła w imprezie bez morsowania, kąpielisko musiała obiec pięć razy. Podczas tej imprezy również zbierano pieniądze do puszek.

AN

Czy planujesz szczepić się przeciwko covid-19?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe