Bieganie i morsowanie dla WOŚP

  • 13.01.2021, 18:00
  • AN
Bieganie i morsowanie dla WOŚP
Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Grupa Chełm Biega i Chełmski Klub Morsów zapraszają na imprezę sportową w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbędzie się w dniu finału 31 stycznia na Gliniankach. Będzie bieganie i morsowanie! Chełmski sztab WOŚP zaprasza z kolei na imprezę "PoRuszaj się z głową".

- Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Chełmski Biegu Morsa i nie tylko - dla WOŚP. Naprawdę sporo będzie się działo i cel jest szczytny - zachęca Artur Juszczak. - Wspólnie, jak co roku, wspierajmy Wielką Orkiestrę. Już szlifujmy formę.

Dystans, jaki będą mieli do pokonania biegacze podczas tego wydarzenia, to ok. 5 km. Aby go zaliczyć, trzeba obiec Glinianki pięć razy. Ci uczestnicy, którzy chcą także wykąpać się w lodowatej wodzie, wskakują do niej po zaliczeniu pierwszego okrążenia. Po bieganiu i morsowaniu dla wszystkich uczestników przewidziano coś ciepłego i pysznego.

- Pakiet startowy kosztuje 30 zł. Na dzisiaj składa się z numeru startowego i medalu. Jeśli uda się nam pozyskać sponsorów, to dorzucimy jeszcze jakąś niespodziankę - mówi Juszczak. - Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na fanpage'ach organizatorów, czyli Chełmskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych, Grupy Chełm Biega i Chełmskiego Klubu Morsów. Jak to mówi Jurek Owsiak, oj będzie się działo...

Kolejne wydarzenie sportowo-rekreacyjne, które organizowane jest w tym roku w ramach WOŚP to „PoRuszaj się dla WOŚP”. Udział mogą wziąć biegacze, rowerzyści oraz chyba po raz pierwszy w Polsce … zwykli spacerowicze. Organizatorzy - sztab nr 600 WOŚP - nie wyznaczają długości trasy ani nie będą weryfikować faktu jej pokonania. Zaproszeni są również narciarze, rolkarze, a nawet pływacy - każdy może sobie wybrać datę i dystans swojego uczestnictwa.

- Dla uczestników zostały przygotowane trzy rodzaje pakietów startowych. Na pakiet VIP składają się: koszulka, statuetka, medal, „serduszko aktywnej dobroci” (hand made) i smycz – wartość pakietu 89 zł. Pakiet PRO to statuetka, „serduszko aktywnej dobroci” i smycz - cena 59 zł. Pakiet FAN to medal i smycz za 29 zł - tłumaczy Grzegorz Gorczyca, szef sztabu 600. - Po wykupieniu pakietu i wysłaniu zgłoszenia każdy będzie pełnoprawnym uczestnikiem tej nietypowej imprezy. Zapisy trwają do dnia wydarzenia. Oficjalny i zalecany moment rozpoczęcia imprezy (rozgrzewka) to niedziela, 31 stycznia 2021 roku o godz. 11.29, jednak każdy w zależności od możliwości może ją odbyć w czasie i miejscu dogodnym dla siebie.

Szczegóły dotyczące tej imprezy na Facebooku WOŚPchelm.

AN

Czy planujesz szczepić się przeciwko covid-19?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe