Śmiertelny upadek ze schodów

  • 12.01.2021, 18:21
  • (apm), GD
Śmiertelny upadek ze schodów
Świętował z rodziną nadejście Nowego Roku. 2021 miał być lepszy, ale go nie doczekał. Ostatnia godzina okazała się dla niego tragiczna. 32-latek tuż przed toastem spadł ze schodów. Miał roztrzaskaną głowę. Zginął na miejscu. Osierocił dwóch nastolatków, których sam wychowywał.

32-latek żegnał Stary Rok na imprezie sylwestrowej u rodziny. O godzinie 23.40 zdarzył się ten tragiczny wypadek. Nagle spadł z betonowych niewykończonych jeszcze schodów, z wysokości około 4 metrów. Wszystko wskazuje na to, że upadł na głowę i roztrzaskał ją o twarde podłoże. Być może spadając, uderzył też o jakąś ostrą krawędź. Gdy przyjechali ratownicy medyczni, leżał w kałuży krwi. Niestety, na ratunek było już za późno. Zmarł na miejscu.

Natychmiast wezwano policję, przyjechał również prokurator, który zdecydował, że ciało zostanie przewiezione do prosektorium na sekcję zwłok.

- Sekcja zwłok została przeprowadzona 7 stycznia. Czekamy na oficjalne wyniki. Wstępne ustalenia wskazują, że był to nieszczęśliwy wypadek. Mężczyzna doznał urazu w obrębie głowy, gdy w stanie nietrzeźwości przewrócił się na betonowych schodach w środku budynku - informuje Zenon Bolesta, szef Prokuratury Rejonowej w Krasnymstawie.

Rodzina nie może się otrząsnąć po tym dramacie. Zginął młody człowiek, na dodatek ojciec dwóch nastolatków, których sam wychowywał.

(apm), GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe