"Kopsnij złotówkę na spacerówkę"

  • 17.12.2020, 07:30
  • AN
"Kopsnij złotówkę na spacerówkę"
Trwa zbiórka na zakup dwóch sześcioosobowych wózków spacerowych dla Żłobka Miejskiego Chełmskie Niedźwiadki. Jeśli uda się zgromadzić 10 tys. zł, panie opiekunki będą mogły zabierać dzieci na dłuższe wycieczki.

Jak tłumaczyła nam dyrektor Chełmskich Niedźwiadków Katarzyna Sadowska-Twardzik, wózków w żłobku nie brakuje, ale są one tylko pojedyncze - czyli na jedno dziecko. Pracownikom żłobka zamarzyło się natomiast coś ekstra, czego żadna placówka w Chełmie nie ma, czyli wózki wieloosobowe.

- Dzięki nim zdecydowanie łatwiej będzie nam się przemieszczać - tłumaczy dyrektor żłobka  - Na wszystkie podstawowe potrzeby pieniądze zabezpiecza nam miasto, ale czasami chcemy coś ponad i dlatego organizujemy różne zbiórki. Jesteśmy placówką, która za priorytet stawia sobie uśmiech i radość na twarzach dzieci. A nic tak nie cieszy, jak wycieczki po okolicy, gdzie możemy podziwiać otaczającą nas przyrodę.

Jak przekonują organizatorzy zbiorki, stymulacja maluchów poprzez spacery, a później zabawy na świeżym powietrzu, stanowią ważny element pielęgnacji dziecka. Są one korzystne o każdej porze roku i dla każdego, zarówno starszego, jak i niemowlaka.

Wózki 6-osobowe, na które organizowana jest zbiórka, to pojazdy, dzięki którym z łatwością panie będą mogły zabrać na wycieczkę całą grupę maluchów. Dzieci będą siedzieć wygodnie na swoich miejscach, a opiekun sprawnie i bezpiecznie przewiezie je do parku lub na plac zabaw. Wyposażone są w sześć foteli z pasami bezpieczeństwa. Drzwi po obu stronach umożliwiają samodzielne wyjście i opuszczenie wózka. Wykonane są z aluminium, więc nie ma problemu z ich przenoszeniem.

Przypominamy, że zbiórka na wózki znajduje się na stronie zrzutka.pl pod hasłem Radosne spacery - Kopsnij złotówkę na spacerówkę:

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe