Stanikiem w raka

  • 14.11.2020, 08:00
  • AN
Stanikiem w raka
Kampania społeczna Dotykam+Wygrywam, zainicjowana przez markę Panache, cieszyła się wśród chełmianek dużym zainteresowaniem. W naszym mieście partnerem akcji były salony Lady Marion.

W obu sklepach: przy ul. Lwowskiej 11d oraz przy pl. Łuczkowskiego, zbierane były stare biustonosze. Pieniądze uzyskane z ich re(CYC)lingu mają wesprzeć walkę z rakiem piersi.

W Chełmie tylko do salonu Lady Marion przy pl. Łuczkowskiego panie przyniosły 270 staników. Do salonu przy ul. Lwowskiej - 180.

Każda z kobiet, która włączyła się do akcji, otrzymała bon o wartości 20 złotych na zakup nowego, dobrze dopasowanego biustonosza z oferty marek Panache oraz bezpłatną poradę brafitterki. Dodatkowo mogła nauczyć się samokontroli piersi. Pomocny w tym okazał się fantom, specjalnie sprowadzony przez Marzenę Czebierę-Skórzewską, właścicielkę salonów Lady Marion do sklepu przy placu Łuczkowskiego.

- Fantom zostaje z nami do końca roku – mówi. - Zapraszamy wszystkie panie, które chcą nauczyć się samobadania piersi.

Z uwagi na panującą pandemię, panie z Lady Marion nagrały też film instruktażowy poświęcony temu tematowi. - Zainteresowane filmem osoby mogą skontaktować się z nami na Facebooku i udostępnimy im ten film – mówi właścicielka salonów.

Akcja "Oddaj stanik do re(CYC)lingu" zakończyła się ostatniego dnia października. Realizacja bonów miała potrwać do końca listopada. Ze względu na sytuację epidemiczną została przedłużona do końca roku.

Przez ostatnie 8 lat w ramach kampanii zebrano aż 100 tysięcy sztuk biustonoszy. Wszystkie pieniądze przekazane zostały stowarzyszeniu Polskie Amazonki Ruch Społeczny oraz Fundacji Wsparcie na Starcie.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe