W niedzielę, 28 czerwca, na Stadionie w Wojsławicach przy ul. Grabowieckiej spotkali się mieszkańcy gminy i powiatu, by wspólnie bawić się i uczyć, jak dbać o bezpieczeństwo podczas wakacji. Ciekawą atrakcją było mobilne planetarium ORBITEK – kosmiczna przygoda dla dzieci i dorosłych, która przeniosła nas w niezwykły świat gwiazd i planet! Nie zabrakło edukacji i profilaktyki – spotkania z leśnikiem i policjantem, quizów o bezpieczeństwie, oraz pokazów służb mundurowych. Sport i ruch królowały dzięki Zumba Kids i Iskierkom Wojsławice oraz drużynowym rozgrywkom piłkarskim dzieci i młodzieży. Ponadto rozegrano mecz dorosłych "miejscowi kontra mundurowi".
Źródło: Powiat Chełmski
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze