Pomagali Natalii i grali dla dobra. Charytatywny turniej w Fajsławicach po raz siódmy połączył mieszkańców [GALERIA ZDJĘĆ]
Piłkarskie mecze były tylko częścią tego, co wydarzyło się w sobotę w Fajsławicach. Najważniejszy wynik nie pojawił się na boisku, lecz w zbiórce prowadzonej na rzecz 22-letniej Natalii Gąsak. Mieszkańcy po raz kolejny udowodnili, że potrafią łączyć sportową pasję z pomaganiem.
fot. UG Fajsławice
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze