W piątek, 8 maja, w Przedszkole Nr 4 im. Kubusia Puchatka w Krasnymstawie odbył się Międzyprzedszkolny Przegląd Piosenki Ekologicznej. Tegoroczne wydarzenie zorganizowano pod hasłem „Łąka w kwiatach, szumią drzewa, cały świat z radością śpiewa”.
Na scenie swoje umiejętności wokalne i taneczne zaprezentowały dzieci z siedmiu lokalnych ośrodków. Wśród nich znaleźli się wychowankowie Przedszkole nr 1 w Krasnymstawie ,,Słoneczna Jedyneczka", Przedszkola nr 4 im. Kubusia Puchatka, Przedszkole nr 5 „Bajeczka" w Krasnymstawie, Przedszkole nr 6"Za żywopłotem" im. M. Kownackiej w Krasnymstawie, Przedszkole nr 8 Teatralna Ósemka w Krasnymstawie, a także Oddziału Przedszkolnego przy Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orląt Lwowskich w Krasnymstawie oraz Niepubliczne Przedszkole dla Dzieci Niepełnosprawnych Krasnystaw.
𝗙𝗼𝘁𝗼: Przedszkole nr 4 Krasnystaw
![Gm. Chełm. Piknik rodzinny ze strażą pożarną [GALERIA ZDJĘĆ] Gm. Chełm. Piknik rodzinny ze strażą pożarną [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/05/10/sm-4x3-gm-chelm-piknik-rodzinny-ze-straza-pozarna-galeria-zdjec-1778426675-5.jpg)
![Przegląd Piosenki Ekologicznej w Przedszkolu na 4 w Krasnymstawie [GALERIA ZDJĘĆ] Przegląd Piosenki Ekologicznej w Przedszkolu na 4 w Krasnymstawie [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/05/10/sm-4x3-przeglad-piosenki-ekologicznej-w-przedszkolu-na-4-w-krasnymstawie-galeria-zdjec-1778425272-32.jpg)
![Radosna Majówka w Okszowie. Mieszkańcy nie zawiedli organizatorów [GALERIA ZDJĘĆ] Radosna Majówka w Okszowie. Mieszkańcy nie zawiedli organizatorów [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/05/10/sm-4x3-radosna-majowka-w-okszowie-mieszkancy-nie-zawiedli-organizatorow-galeria-zdjec-1778419244-0.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze