Uroczystości już za nami – mieszkańcy licznie wzięli udział w obchodach, które rozpoczęły się częścią artystyczną w wykonaniu młodzieży I LO, a następnie Mszą świętą w intencji Ojczyzny w parafii św. Franciszka Ksawerego. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych oraz lokalnej społeczności.
fot. UM Krasnystaw
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze