24 kwietnia maturzyści z włodawskich szkół ponadpodstawowych zakończyli rok szkolny, zamykając ważny etap edukacji. Absolwenci I LO im. T. Kościuszki oraz ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie uroczyście pożegnali szkołę i odebrali nagrody za swoje osiągnięcia. Przed absolwentami najważniejsze wyzwanie – egzamin maturalny, który otworzy drogę do dalszej nauki i kariery.
Fot: Powiat Włodawski
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze