Na VII Powiatowym Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej w LO w Dubience zaprezentowało się wiele talentów, w tym 26 solistów oraz 18 zespołów. Ich występy oceniało jury w składzie: Dorota Bezler, dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury, Promocji i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Chełmie, wokalistki Halina Mysakowska i Karolina Mączka oraz muzycy Bogdan Depta i Jarosław Wilgos.
Więcej w artykule: VII Powiatowy Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej w LO w Dubience [WYNIKI, ZDJĘCIA]
Fot: Powiat Chełmski/LO w Dubience
Reklama
![Sztuka ludowa w Krasnymstawie. „Kraski i pająki” w muzeum [GALERIA ZDJĘĆ] Sztuka ludowa w Krasnymstawie. „Kraski i pająki” w muzeum [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/03/27/sm-4x3-sztuka-ludowa-w-krasnymstawie-kraski-i-pajaki-w-muzeum-galeria-zdjec-1774603512-10.jpg)
![Nowoczesny SOR w Krasnymstawie oficjalnie zaprezentowany [GALERIA ZDJĘĆ] Nowoczesny SOR w Krasnymstawie oficjalnie zaprezentowany [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/03/27/sm-4x3-nowoczesny-sor-w-krasnymstawie-oficjalnie-zaprezentowany-galeria-zdjec-1774602193-0.jpg)
![Polska vs. Sycylia podczas Memoriału Henryka Lewczuka [GALERIA ZDJĘĆ] Polska vs. Sycylia podczas Memoriału Henryka Lewczuka [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/03/27/sm-4x3-polska-vs-sycylia-podczas-memorialu-henryka-lewczuka-galeria-zdjec-1774600685-0.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze