Opłatkowo–Noworoczne Spotkania w Koczowie i Kamieniu [GALERIA ZDJĘĆ]
W ubiegły weekend w świetlicach wiejskich w Koczowie i Kamieniu odbyły się Spotkania Opłatkowo–Noworoczne. Mieszkańcy oraz zaproszeni goście obejrzeli jasełka bożonarodzeniowe pt. „Noc, w której narodziła się miłość…” w wykonaniu dzieci i ich rodziców uczestniczących w zajęciach świetlicowych, przygotowane przez Marzenę Stopę-Sobczuk. Wystąpiły również gminne zespoły śpiewacze „Rosa” i „Koral”, prezentując kolędy i pastorałki wprowadzające w świąteczno-noworoczny nastrój.
fot. FB. Dariusz Stocki
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze