V Noworoczny Wieczór Kolęd i Pastorałek w GOK w Pawłowie "Bo się narodził Zbawiciel" [GALERIA ZDJĘĆ]
V Noworoczny Wieczór Kolęd i Pastorałek „Bo się narodził Zbawiciel” odbył się 18 stycznia w sali widowiskowej GOK w Pawłowie. Wydarzenie zgromadziło licznych mieszkańców oraz zaproszonych gości, a na scenie zaprezentowali się lokalni artyści i zespoły gościnne, wykonując tradycyjne kolędy i pastorałki. Koncert poprowadziła dyrektor GOK Agnieszka Herda, a całość stworzyła wyjątkową atmosferę wspólnoty i pielęgnowania lokalnych tradycji.
fot. Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze