XIII Spotkanie Opłatkowe w Gminie Białopole odbyło się 25 stycznia. W wydarzeniu uczestniczyły delegacje kół gospodyń wiejskich z terenu gminy Białopole oraz zaproszeni goście, w tym: ks. Marian Wyrwa – proboszcz Parafii w Białopolu, ks. Piotr Rawlik – proboszcz Parafii w Buśnie oraz wójt gminy Białopole Aneta Radomska. Organizatorem spotkania było Koło Gospodyń Wiejskich w Horeszkowicach i Strzelcach-Kolonii we współpracy z kołami gospodyń wiejskich z terenu gminy oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Białopolu. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Remedium. Wystąpiły również zespoły: Flowers, „Borowianki” z Raciborowic-Kolonii oraz Kapela na 102, wykonując kolędy i pastorałki.
fot. Gmina Białopole
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze