W niedzielę, 25 stycznia, w Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie odbyło się "Powiatowe Spotkanie Opłatkowe" połączone z "Koncertem Świąteczno-Noworocznym". Wydarzenie to stanowi coroczną inicjatywę władz samorządowych, mającą na celu integrację mieszkańców powiatu oraz wspólne celebrowanie tradycji bożonarodzeniowych.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze