Kolędowanie z młodzieżą z I LO im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie [GALERIA ZDJĘĆ]
Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej "Senior" w Różance wysłuchali najpiękniejszych kolęd w wykonaniu młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie. Występ został przyjęty z dużą życzliwością i wzruszeniem. Młodzież wniosła ciepłą, świąteczną atmosferę oraz okazała pamięć i wrażliwość wobec osób starszych i z niepełnosprawnościami.
fot. Dom Pomocy Społecznej "Senior" w Różance
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze