Spotkania Opłatkowo–Noworoczne w Mołodutynie i Strachosławiu [GALERIA ZDJĘĆ]
W ubiegły weekend w świetlicach wiejskich w Mołodutynie i Strachosławiu odbyły się Spotkania Opłatkowo–Noworoczne z udziałem mieszkańców i zaproszonych gości. Uczestnicy obejrzeli jasełka pt. „Kolęda płynie z serca…” w wykonaniu dzieci uczęszczających na zajęcia świetlicowe oraz pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Strachosławiu, przygotowane przez Magdalenę Kowalską i Aleksandrę Kiryczuk. Świąteczny nastrój dopełnił występ gminnego zespołu śpiewaczego „Rosa”, który zaprezentował najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.
fot. FB Dariusz Stocki
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze