Gala Tańca Jazzowego w GOK Ruda-Huta. Była akcent charytatywny [GALERIA ZDJĘĆ]
"TANIEC JEST PO TO BY ŁĄCZYŁ, A SCENA JEST WSPÓLNĄ" - pod tym hasłem odbyła się druga edycja Gali Tańca Jazzowego zorganizowana przez GOK Ruda-Huta. Na jednej scenie zaprezentowali się tancerze z Zespołu Tańca Jazzowego BALLO oraz Huty Tańca. Zbiórka przeprowadzona przy okazji koncertu, zasiliła konto na rzecz Szymka Zelenta.
fot. Ireneusz Wielgus
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze