Tykająca bomba w kominie! Takie akcje w regionie niemal każdego dnia [ZDJĘCIA]
W okresie grzewczym niestety nasila się fala interwencji straży pożarnej. Niemal każdego dnia jeżdżą do płonącej w kominach sadzy. Tylko ostatniej doby ratownicy z Włodawy, Chełma i Krasnegostawu wyjeżdżali do pożarów przewodów kominowych. Paliło się też w jednej kotłowni.
Fot: OSP Kraśniczyn, OSP Surhów, OSP Brzeziny, OSP Urszulin/Gabryś
Reklama
![Gm. Krasnystaw. Patriotyczna uroczystość– szkoła uczciła patrona i Konstytucję 3 Maja [GALERIA ZDJĘĆ] Gm. Krasnystaw. Patriotyczna uroczystość– szkoła uczciła patrona i Konstytucję 3 Maja [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/05/08/sm-4x3-gm-krasnystaw-patriotyczna-uroczystosc-szkola-uczcila-patrona-i-konstytucje-3-maja-galeria-zdjec-1778239351-1.jpg)
![Krasnostawscy strażacy walczyli z ogniem w Puszczy Solskiej [ZDJĘCIA] Krasnostawscy strażacy walczyli z ogniem w Puszczy Solskiej [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/05/07/sm-4x3-krasnostawscy-strazacy-walczyli-z-ogniem-w-puszczy-solskiej-zdjecia-1778176308-40.jpg)
![Setne urodziny Pana Stanisława Buka. Wyjątkowy jubileusz w gminie Łopiennik Górny [GALERIA ZDJĘĆ] Setne urodziny Pana Stanisława Buka. Wyjątkowy jubileusz w gminie Łopiennik Górny [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/05/07/sm-4x3-setne-urodziny-pana-stanislawa-buka-wyjatkowy-jubileusz-w-gminie-lopiennik-gorny-galeria-zdjec-1778158537-0.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze