W ubiegłą niedzielę (11 stycznia) w świetlicach wiejskich w Pławanicach i Ignatowie – Kolonii odbyły się spotkania „Opłatkowo–Noworoczne” podczas, których licznie przybyli mieszkańcy oraz zaproszeni goście obejrzeli jasełka bożonarodzeniowe pt. „ W Betlejem Cud się stał…” w wykonaniu dzieci i ich rodziców uczęszczających na zajęcia świetlicowe, które przygotowała Edyta Kraczkowska. Wystąpił również gminny zespół śpiewaczy „Koral ” z repertuarem specjalnie przygotowanym na te uroczystości, w którym znalazły się najpopularniejsze polskie kolędy i pastorałki.
Fot: FB Dariusz Stocki
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze