„Kiedy nam do siebie bliżej" - koncert kolęd i pastorałek w Chełmskim Domu Kultury [GALERIA ZDJĘĆ]
6 stycznia, w święto Trzech Króli, w Chełmskim Domu Kultury odbył się coroczny koncert kolęd i pastorałek zatytułowany „Kiedy nam do siebie bliżej”. Wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz kulturalny miasta, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem lokalnej społeczności. Ze względu na wysoką frekwencję, artyści wystąpili tego dnia dwukrotnie, prezentując tradycyjne polskie utwory świąteczne w nowoczesnych aranżacjach.
Więcej w artykule: „Kiedy nam do siebie bliżej" - koncert kolęd i pastorałek w Chełmskim Domu Kultury
Fot. Edyta Tarnowska i Mirek Mazurek
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze