MPGK w akcji od świtu. Trwa intensywne odśnieżanie ulic i chodników
Od wczesnych godzin porannych służby miejskie prowadzą intensywne prace związane z odśnieżaniem przystanków, chodników, przejść dla pieszych i ulic. W akcji są zarówno maszyny, jak i pracownicy wykonujący prace ręcznie. Wszystkie służby działają na bieżąco, dbając o bezpieczeństwo i sprawne funkcjonowanie miasta.
Apelujemy o ostrożność i dostosowanie prędkości do zimowych warunków!
Fot. MPGK
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze