Wesoła kolęda w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Hannie [GALERIA ZDJĘĆ]
Wystąpili: Zespół Obrzędowy z GOKiS w Hannie, SMYKI i Ewa Grochowska, ŚPIEWAJĄCE SENIORKI, ZYZULA i Agnieszka Szokaluk-Gorczyca, a także Grupa Teatralna SPINKA i oczywiście Święty Mikołaj.
Fot: GOKiS w Hannie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze